Коломийщину гідно представили на обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч»

18.05.2024

У пʼятницю, 17 травня, в Івано-Франківську відбувся ІV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Учасники змагалися у 5 видах спорту.

Першими в області визначили переможців з черлідингу. Команда дівчат Снятинського ліцею «Інтелект» зайняла почесне 3 місце.

Привітала призерів голова облдержадміністрації Світлана Онищук

У напружених іграх команда талановитих юнаків-баскетболістів Устянського ліцею ім. Євгена Грицяка виборола у змаганнях 2 місце.

Команда спритних волейболісток Стецівського ліцею за результатами всіх матчів здобула 3 місце у змаганнях обласного рівня.

У поєдинках з футзалу команда Отинійського ліцею здобула 3 місце.

Команда Коломийського ліцею №8 у змаганнях зі спортивного орієнтування посіла 4 місце.

Юні баскетболістки Городенківського ліцею №1 ім.Івана Данилюка здобули 3 місце.

Маємо переможця змагань з волейолу серед юнаків. Команда Серафинецького ліцею виборола у нелегкому турнірі 1 місце та представлятиме Прикарпаття на Всеукраїнському етапі шкільних ліг!

Вітаємо призерів з високими результатами. Хай ці перемоги стануть стартом Вашого шляху у спорті! Надзвичайно пишаємося Вами! Ви гідне майбутнє нашої країни!

Висловлюємо вдячність тренерам-наставникам, адміністрації ліцеїв, батькам та всім, хто долучився за велику працю над розвитком спортивного потенціалу нашої молоді.