Інформація про головного спеціаліста-уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

78200 м. Коломия вул. Верещинського, 17

Режим роботи:

пн - чт з 08-00 до 17-15,

пт - 08-00 до 16-00,

обідня перерва з 12-00 до 13-00

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, надсилати на електронну адресу: prevent_cor@ukr.net або надавати телефоном за номером: (03433) 4-74-19.

Інформація може надаватися також анонімно. Повідомлення про порушення вимог Закону може бути подане викривачем без зазначення авторства (анонімно). Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону та порядок їх розгляду визначаються ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції». Повідомлення подане, як офіційне звернення не може розглядатися відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику, оскільки він не відомий. Повідомлення подаються у скриньку для анонімних повідомлень викривачів, розташовану на 1-му поверсі приміщення районної державної адміністрації.

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації – Шаповалова Юлія Євгеніївна, тел. (03433) 4-74-19.

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.pdf

Поділитися: