Порядок надання дозволів на проведення заходів

Порядок надання дозволів на проведення заходів культурно-мистецького спрямування і спортивних заходів.

1. Заходи, які проводяться на території Коломийського району, організаторами яких є установи, підприємства, організації, ПП, фізичні особи, ГО та інші суб’єкти господарювання, зареєстровані на території району, відбуваються за умови надання організатору дозволу на проведення заходу оперативним штабом з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану та за умови погодження керівництвом місцевої територіальної громади.

2. Для цього організаторам цих заходів необхідно звертатися (особисто, поштою, в тому числі на електронну пошту 23806257@mail.gov.ua) за погодженням не пізніше, ніж за 10 робочих днів до дня проведення заходу.

3. У повідомленні організатор заходу має зазначити: дату проведення, час початку та тривалість мирного зібрання; мету проведення; місце або маршрут; ПІБ організатора та відповідальної особи; інформацію про намір встановлення тимчасових споруд та використання звукопідсилювальної техніки. При цьому організатори цих заходів мають забезпечити дотримання громадського порядку учасниками масового заходу.

4. У разі повітряної тривоги необхідно негайно припинити масовий захід, сповістити про повітряну тривогу учасників та забезпечити їхню евакуацію.

5. Масові заходи культурно-мистецького спрямування, які проводяться на відкритому просторі, погоджуються у тому ж порядку, що і заходи, що проводяться у захищених приміщеннях.

Форма для подання повідомлення про заходи

Поділитися: