Порядок надання дозволів на проведення заходів

Порядок надання дозволів на проведення заходів культурно-мистецького спрямування і спортивних заходів.

1. Заходи, які проводяться на території Коломийського району, організаторами яких є установи, підприємства, організації, ПП, фізичні особи, ГО та інші суб’єкти господарювання, зареєстровані на території району, відбуваються за умови надання організатору дозволу на проведення заходу оперативним штабом з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану та за умови погодження керівництвом місцевої територіальної громади.

2. Для цього організаторам цих заходів необхідно не пізніше, ніж за 10 робочих днів до дня проведення заходу, звертатися за погодженням до відповідної територіальної громади на території, якої проводитиметься захід.

3. У повідомленні організатор заходу має зазначити: дату проведення, час початку та тривалість мирного зібрання; мету проведення; місце або маршрут; ПІБ організатора та відповідальної особи; інформацію про намір встановлення тимчасових споруд та використання звукопідсилювальної техніки. При цьому організатори цих заходів мають забезпечити дотримання громадського порядку учасниками масового заходу.

4. У разі повітряної тривоги необхідно негайно припинити масовий захід, сповістити про повітряну тривогу учасників та забезпечити їхню евакуацію.

5. Масові заходи культурно-мистецького спрямування, які проводяться на відкритому просторі, погоджуються у тому ж порядку, що і заходи, що проводяться у захищених приміщеннях.

Форма для подання повідомлення про заходи

Поділитися: