Відділ ведення Державного реєстру виборців

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.

Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців”, розпорядженням голови Коломийської районної державної адміністрації від «10» жовтня 2007 року №460, був створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації. Згідно із штатним розписом, чисельність працівників відділу визначена у кількості 5 штатних одиниць.
На даний час у відділі працює 3 осіб:
· Начальник відділу - Кікерчук Лілія Іванівна - тел.-факс (03433) 4-79-14;
· Головний спеціаліст - Халабарчук Олександра Геннадіївна - тел. (03433) 4-79-14;
· Головний спеціаліст - Драганчук Наталія Дмитрівна – тел. (03433) 4-79-14;
· Головний спеціаліст - Терещук Оксана Дмитрівна – тел. (03433) 4-74-07;
· Провідний спеціаліст - - - тел. (03433) 4-79-14.
Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців та голови районної державної адміністрації, а також Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації.
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:
78200,
м.Коломия, вул.Адама Міцкевича, 8, 2-й поверх, каб. №6,7,8, тел.(03433)4-79-07, факс (03433)4-79-14 e-mail:
Графік роботи відділу:
понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя
Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Коломийського району;
2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви можете звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого проживання.

Новини

Корисні посилання

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

ВИБОРЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Відомості про кількість виборців по Коломийському району

Відомості про виборчі дільниці Коломийського району

Тимчасова зміна місця голосування

Особистий кабінет виборця

Завдяки цьому сервісу будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення реєстру для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу вашої виборчої дільниці.

Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що однозначно може позитивно позначитися на якості списків виборців, адже тепер громадянинові потрібно лише раз звернутися до відділу ведення реєстру — безпосередньо для виправлення наявних помилок, а не двічі (перший — для перевірки даних, другий — для виправлення помилок, як раніше).

Наразі через «Особистий кабінет виборця» можна отримати тільки інформацію про включення або невключення до Державного реєстру виборців. У разі невключення необхідно безпосередньо звернутися до органу ведення реєстру за місцем реєстрації.

Хочеться звернути особливу увагу тих виборців, яким сповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи має доступ до мережі інтернет і може самостійно перевірити, чи є він у списках виборців.

Отже, Державний реєстр виборців працює завжди. Саме для того, щоб ви потрапили в списки і змогли реалізувати своє конституційне право — право вибору.

Посилання : Кабінет виборця

Поділитися: