Онлайн-семінар Офісу децентралізації

Онлайн-семінар на тему «Організація підготовки матеріалів щодо залучення грантових коштів територіальними громадами в умовах воєнного стану»

В умовах воєнного стану, зниження обсягів надходжень податків до місцевих бюджетів одним із завдань органів місцевого самоврядування є організація пошуку позабюджетних джерел фінансування та налагодження співпраці з різноманітними фондами та грантовими програмами.

Гранти є однією з основних форм фінансування ініціатив неприбуткових організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування. Вони являють собою цільову фінансову допомогу, яка надається на безоплатній і безповоротній основі для ведення певної діяльності чи проведення заходів. Для місцевої влади така підтримка може стати суттєвим додатковим джерелом розв’язання складних завдань сьогодення, реалізації економічних та соціальних програм.

З метою розгляду питань та аспектів роботи щодо залучення грантових коштів управління Офіс децентралізації департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації провів онлайн-семінар на тему «Організація підготовки матеріалів щодо залучення грантових коштів територіальними громадами в умовах воєнного стану».

У роботі онлайн-семінару взяли участь начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Ігор Королько, в.о. начальника фінансового відділу райдержадміністрації Вікторія Бабіїв.

Поділитися: