21.02.2023
![](/sites/kolrda.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/_2023_02_21_00.jpg?itok=OMyQ10-q)
Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні в Матеївецькій сільській ТГ
Вже 9 років Небесна Сотня України вірно береже від зайд Чумацький Шлях. Ми повинні жити гідно, щоб святу Небесну Сотню нізащо ніколи не забути! З цією метою закладами культури сіл Семаківці, Пилипи провели майстер класи з виготовлення паперових ангеликів.
У Будинку культури с. Матеївці відбулася тиха акція «Ангели, які тримають небо» за участі працівників закладів культури громади.
У клубі с. Дебеславці проведена Година пам’яті «Небесна Сотня в Небесному Братстві», у клубі с. Кропивище – година пам’яті «Небесна Сотня – це Господні діти».