Юридичний порадник для ВПО – цілодобова безоплатна правова допомога постраждалим від війни

19.05.2022

У чат-боті «Юридичний порадник для ВПО» з’явилися нові категорії відповідей на актуальні в умовах воєнного стану запитання.

Відтепер внутрішньо переміщені та інші особи, які постраждали від військової агресії росії, можуть 24/7 отримати безоплатну правову допомогу та актуальну інформацію щодо:

стягнення аліментів на утримання дитини
укладення та розірвання шлюбу
позбавлення батьківських прав
послуги єМалятко
прийняття спадщини
поновлення навчання у закладах освіти
державної цільової підтримки для здобуття освіти, зокрема, у вигляді соціальної стипендії
податкової знижки на навчання
доступу до суду в умовах воєнного стану
виборчих прав

Щоб скористатися відповідною послугою, перейдіть за посиланням https://chatbot.r2p.org.ua/, натисніть «Хочу спробувати!» та виберіть бажану для спілкування платформу (Viber, Telegram або Facebook |Messenger). Після запуску чат-бота інформація із сімейних питань, судового захисту, освітніх послуг і виборчих прав буде доступна у розділі «Сім’я, освіта, захист, інше».

Юридичний порадник для ВПО також допоможе з пошуком відповідей на інші актуальні запитання, зокрема, щодо трудових відносин, виїзду за кордон, оформлення та відновлення довідки про взяття на облік ВПО, паспорта та інших документів, виплати пенсії та соціальних допомог, пошуку безоплатного житла, роботи, медичної, гуманітарної та іншої допомоги. Його підписники мають змогу оперативно отримувати повідомлення про важливі новини через систему пуш-розсилань.

За потреби чат-бот спрямує для надання відповіді до юристів БФ «Право на захист», які консультують щоденно від 7:00 до 22:00, у тому числі за телефонами гарячої лінії:

VODAFONE: +38 (099) 507 50 90

KYIVSTAR: +38 (068) 507 50 90

LIFECELL: +38 (093) 507 50 90

Юридичний порадник для ВПО розроблений швейцарсько-українською Програмою EGAP та юридичною командою БФ «Право на захист». Проєкт підтримується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Міністерством цифрової трансформації.

Поділитися: