Голова Агентства також розповів про встановлення стимулюючого тарифу на виробництво тепла з інших, крім газу, видів палива та енергії. «І вже сьогодні ми спостерігаємо зростання динаміки встановлення теплових потужностей із заміщення газу. У 2014 році маємо додаткових 452 МВт таких потужностей, у 2015 році – вже 752 МВт. Це більше, ніж 1 ГВт. Іншими словами, у цю сферу зайшов малий і середній бізнес, який інвестував близько 2,2 млрд грн. Це котельні, які сьогодні вже працюють для задоволення потреб як бюджетної, так і соціальної сфери», - повідомив він та навів приклад нещодавно відкритої твердопаливної котельні у Вінниці, яка забезпечуватиме теплом 48 багатоповерхівок, два дитсадки та школу.
С. Савчук також поінформував представників фінансових установ про успішно діючі «зелені» проекти, зокрема, з виробництва енергії з біомаси і біогазу, з вирощування енергетичних культур, у вітроенергетиці. Крім того, Агентством розраховано фінансову модель проекту з будівництва когенераційної установки, що працює на біомасі, потужністю 5,3 МВт електроенергії та 13МВт теплової енергії. Термін окупності проекту складе близько 3,5 років, а сума інвестицій – 400 млн гривень.
Наприкінці виступу голова Агентства запевнив представників банку, що ринок проектів з відновлюваної енергетики поступово розвивається, створюються комфортні умови для роботи бізнесу. Тому закликав банкірів працювати у цьому напрямку та створювати продукти, необхідні бізнесу для впровадження «зелених» проектів.