Робоча група представників Міністерства культури та інформаційної політики України побувала на Коломийщині та Косівщині
Слід відзначити, що під час зустрічей учасників робочої групи з майстрами народного мистецтва акцентувалося увагу не тільки на творчих здобутках майстрів Прикарпаття, але й низці проблем: браку приміщень, питаннях фінансового, юридичного і технічного характеру.
Цікавими були презентації щодо створення мистецько-туристичного центру кераміки «Дзбан» (заслужений діяч мистецтв М. Гринюк) і створення нової експозиції косівської кераміки в місцевому музеї «Гуцульщина».
Голова Національної спілки майстрів народного мистецтва Євген Шевченко зазначив: «Івано-Франківщина, як і раніше, вражає своїми талантами і залишається базовим центром майстрів народного мистецтва в Україні. Однак потребує підтримки органів влади різного рівня – від уваги до конкретного майстра до потреб творчої спілки».
Керівник делегації, заступник міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк відзначила позитивні моменти в діяльності окремих осередків майстрів, музеїв, проведенні творчих проектів. Вона наголосила на необхідності ширшої співпраці органів місцевого самоврядування з творчими осередками, напрацювання пропозицій для реалізації нових локальних, районних і обласних програм у сфері охорони культурної спадщини.
З огляду на нову обласну комплексну програму «Культура Івано-Франківщини на 2021 рік» проведено колегію управлінням культури ОДА з питань охорони культурної спадщини (вересень 2020 року). Профільним міністерством здійснюється підготовча робота з підготовки нових державних програм у сфері культури і мистецтв. Тому є підстави говорити про нові перспективи як у галузі культури, так і на ниві охорони культурної спадщини України, зокрема.