Переможці та призери Чемпіонату Європи з боксу серед юніорок та молоді

23.11.2012

В м.Владиславово республіка Польща з 2 по 10 листопада 2012 року відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед юніорок та молоді.

Переможцями та призерами змагань стали:

І місце у ваговій категорії більше 80 кг. посіла Ірина Винник, вихованка Коломийської районної ДЮСШ, випускниця Воронської ЗОШ І-ІІІ ст., студентка І курсу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання та спорту, нагороджена кубком кращої боксери Чемпіонату Європи та золотою медаллю.

ІІ місце у ваговій категорії 54 кг. посіла Максимів Мар’яна, учениця 10 класу Воронської ЗОШ І-ІІІ ст.., вихованка Коломийської районної ДЮСШ, нагороджена срібною медаллю.

ІІІ місце у ваговій категорії до 80 кг. посіла Лутчак Іванна, випускниця Воронської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Коломийської районної ДЮСШ, студентка І курсу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, нагороджена бронзовою медаллю.

V місце у ваговій категорії 45 кг. посіла Бойків Зоряна, учениця 10 класу Воронської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Коломийської районної ДЮСШ.

Бойків Зоряна та Максимів Мар’яна тренуються під керівництвом заслуженого тренера України з боксу Кондрата Василя Олексійовича (Коломийська районна ДЮСШ).

Винник Ірина та Лутчак Іванна удосконалюються в школі вищої спортивної майстерності м.Івано-Франківськ під керівництвом заслуженого тренера України з боксу Кондрата Василя Олексійовича.