На Коломийщині відбулися змагання Чемпіонату області з гандболу

20.04.2015

17-18 квітня 2015 року на Коломийщині відбулися змагання Чемпіонату області з гандболу в залік V-х спортивних ігор серед учнів міст, районів. До міста над Прутом окрім господарів змагань - команди Коломийського району завітали гандболісти Тисменецького, Снятинського, Городенківського районів і міст Коломиї та Івано-Франківськ.

Учасників привітав головний спеціаліст Івано-Франківського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Шаманський.

В результаті цікавих, напружених поєдинків визначилась трійка призерів. В зустрічі за третє місце команда міста Коломиї (тренер В.Скуповський) здобула перемогу над спортсменами з Снятинщини. А переможцями змагань стали стали гандболісти Городенківщини (тренер В.Ничик), які перемогли з ріницею 2 м’ячі, ровесників з Коломийського району (тренери І.Данило та М.Дикун).